Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Domovská stránka

:

Snadné spuštění

Domovská stránka > Příspěvky > Hlášení místního rozhlasu dne 13.4.2015
duben 13
Hlášení místního rozhlasu dne 13.4.2015

1) Obecní úřad Prosetín oznamuje všem občanům, že starosta obce navrhne na nejbliším zasedání zastupitelstva obce zřídit poradní orgány Zastupitelstva obce Prosetín Školský výbor Výbor pro rozvoj obceZ tohoto důvodu vyzývá  občany, kteří mají zájem se aktivně podílet na řízení a rozvoji obce  v rámci práce v těchto výborech, aby se přihlásili v kanceláři OÚ Prosetín do 17. 4. 2015.  Školský výbor se bude zabývat současnou a budoucí situací místního školství. Výbor pro rozvoj obce se bude podílet na plánování rozvoje obce. Vítán je každý, kdo projeví zájem o možnost podílet se aktivně  na rozvoji obce Prosetín v tomto volebním období.​

2) Pan Ladislav Kinc zve občany na schůzku o hřbitovech, která se bude konat v úterý dne 14.4. v 19 hod v sokolovně v Prosetíně.

3) Drůbežárna Mírovka (dříve SVONA) bude prodávat v úterý dne 28.4. chovné kuřice červené a černé, stáří 19. týdnů, v ceně 170 Kč/ks​, a to v Prosetíně na návsi v 10.10 hod a v Brťoví u zastávky v 10.30 hod.

4) Drůbežárna Prace bude v sobotu dne 18.4. u autobusové zastávky v Prosetíně prodávat kuřice všech barev a chovné kohouty, cena 160-170/ Kč/ks, roční slepice, cena 80 Kč/ks, brojlerová kuřata a káčata, housata, husokačeny, krmivo pro drůbež a králíky. Dále budou vykupovat králičí kůže v ceně až 20 Kč za kůži.

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou žádné komentáře.