Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Domovská stránka

:

Snadné spuštění

Domovská stránka > Příspěvky > Hlášení místního rozhlasu dne 7.12.2016
prosinec 07
Hlášení místního rozhlasu dne 7.12.2016

​1) Obec Prosetín upozorňuje občany, že nastává topná sezóna a je zakázáno vynášet do kontejnerů umístěných ve sběrných místech horký popel. Dbejte, prosím, na bezpečnost a ochranu obecního majetku, aby nedocházelo ke vznícení odpadu a následně ke zničení celého kontejneru.

2) V kanceláři OÚ Prosetín je k prodeji nově vydaná kniha "Bystřicko na starých pohlednicích II", která vyšla v nakladatelství Jitka Průžová - Tváře ve spolupráci s Městským muzeem Bystřice nad Pernštejnem s grantovou podporou Kraje Vysočina. Kniha obsahuje také část o Prosetínu, otištěny jsou některé staré pohlednice dodané místními občany. Cena za knihu je 200 Kč. Přijďte si ji zakoupit a udělat radost třeba někomu z pamětníků.​​

3)Obec Prosetín oznamuje občanům, že v pátek dne 9.12.2016 od 19 hodin v KD Brťoví se koná zasedání zastupitelstva Obce Prosetín.

4) Farní sbor Českobratrské církve evangelické Vás srdečně zve na koncert pěveckého sboru Patron z Nedvědice v sobotu dne 10. prosince v 15.00 hodin v evangelickém kostele v Prosetíně. Vstupné dobrovolné.​

5) MUDr. Stanislav Bartošík oznamuje svým pacientům, že v pátek dne 9.12.2016 bude ve své ordinaci ve Štěpánově n.Svr. ordinovat pouze do 11 hodin, zdravotní sestra bude přítomna do 12 hodin. Děkuje za pochopení.

Komentáře

K tomuto příspěvku nejsou žádné komentáře.